Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Велофорум
Admin
Администратор
Контактная информация:

Аргентина. Неземна краса Анд. Втрата дрона (№139) | Двоколісні хроніки 2020

Сообщение Admin » 02 июл 2020, 17:22

Крутячи педалі по аргентинських Андах, я бачу немало красивих місць. Але заповідник Quebrada de las Conchas - це щось особливе, це просто неземний куточок Анд. Місце, яке справді здатне зачарувати, навіть якщо ви бачили вже півсвіту. Під час зйомки такої краси дуже легко піддатися надмірному захопленню і... втратити дрон через це.
Також в цьому відео я відкрию для себе місто Сальта, одне з найбільших на півночі Аргентини. Тут я кілька днів гостюю по Warmshowers у місцевого хлопця Мартіна.

phpBB [video]
Главная цель туризма: «набрать побольше, унести подальше и там всё это съесть»!

Admin
Администратор
Контактная информация:

Аргентина. Сель в горах, найекстремальніша ніч у житті (№140) | Двоколісні хроніки 2020

Сообщение Admin » 28 июл 2020, 21:11

Я карабкаюсь на головне плато аргентинських Анд (Альтіплано) . Для цього потрібно докрутити педалі до перевалу висотою 4170 м, що в провінції Хухуй. Це поки що найвищий перевал у моєму житті. Але в горах не все так просто. Стихія завадить мені це зробити. Натомість доведеться пережити, мабуть, найнебезпечніший момент і найекстремальнішу ніч в усіх моїх подорожах. Там, на висоті, селевий потік (сель) вночі знищить мій намет і змусить... одним словом, дивіться самі.

phpBB [video]

Admin
Администратор
Контактная информация:

Аргентина. Мій найважчий перевал в Андах: друга спроба (№141) | Двоколісні хроніки 2020

Сообщение Admin » 04 авг 2020, 21:09

Я знову кручу педалі на найвищий в житті перевал, аби потрапити на високогірне плато Анд. Це друга спроба після того, як стихія вночі знищила мій намет і я повернувся униз. І, напевно, це найважчі 33 км за всю подорож по Південній Америці. На такій висоті і крутому підйомі я відчуваю нове для мене явище, гірську хворобу. Але грандіозні краєвиди гір заворожують, надихають і додають сил. Чи вдасться піднятися цього разу, дивіться в новій "двоколісній хроніці" з Аргентини.

phpBB [video]

Admin
Администратор
Контактная информация:

Аргентина. Через Анди до кордону: сіль, каміння, спека і холод (№142) | Двоколісні хроніки 2020

Сообщение Admin » 27 авг 2020, 12:06

Вражаюча краса і захват впереміш з екстримом - такою виявилась остання частина мого маршруту по Аргентині. Пустельні краєвиди Анд, спекотні дні, холодні ночі, соляні пустелі, лами, одиноке село на краю світу... все це так не схоже на будь-що інше, що я бачив раніше. Перехід чилійського кордону теж виявився не без сюрпризів: мене змусили поїдати яблука і запідозрили в контрабанді велосипеда! А наостанок я познайомився з цікавим колегою мандрівником, з яким разом ночував в ангарі.

phpBB [video]

Admin
Администратор
Контактная информация:

Чилі. Сам в пустелі Атакама (№143) | Двоколісні хроніки 2020

Сообщение Admin » 03 сен 2020, 21:48

Сувора краса, неземні краєвиди Анд, екстримальний клімат, неосяжніть простору - це Атакама, найсухіша пустеля Землі. І саме цим мене зустріла Чилі, нова країна мого маршруту по Південній Америці. Крутити педалі по Атакамі наодинці, самому - це особливе і нове для мене відчуття. Це неймовірний кайф з присмаком азарту і небезпеки. Це не схоже ні на що інше з усіх моїх подорожей.

phpBB [video]

Admin
Администратор
Контактная информация:

Чилі. Сам в пустелі Атакама - продовження (№144) | Двоколісні хроніки 2020

Сообщение Admin » 14 сен 2020, 20:12

Ще один день велоподорожі по пустелі Атакама в Чилі. Знову неймовірна краса в поєднанні з хардкором: холод ночей, небезпека візиту пуми, гірська хвороба і підйом на найбільшу висоту у житті. Окремо приділяю увагу проблемі сміття під час подорожі у зв'язку з вашими коментарями. Також детально розповідаю про фільтр для води, яким завжди користуюсь в мандрах. А наостанок спускаюсь в пустельне містечко Сан-Педро-де-Атакама, відомий туристичний центр в цій пустелі.

phpBB [video]

Admin
Администратор
Контактная информация:

Чилі. Зустріч з Русланом Веріним (+інтерв'ю) (№145) | Двоколісні хроніки 2020

Сообщение Admin » 16 сен 2020, 20:18

Одна з найкращих зустрічей в моїй подорожі! Відомий веломандрівник Руслан Верін подорожує по Південній Америці в той же час, що і я. В Чилі ми з ним перетинаємось майже випадково і проводимо разом кілька днів. Звісно, не без пригод: з туристичного міста Сан-Педро вирушаємо до наступного через пустелю Атакама, однак все йде не зовсім за планом...
В кінці відео ви знайдете Русланове інтерв'ю про його подорожі і велосипедну культуру загалом.

phpBB [video]

Admin
Администратор
Контактная информация:

Чилі. Тварини-християни. Індіанське місто в каньйоні (№146) | Двоколісні хроніки 2020

Сообщение Admin » 23 сен 2020, 08:38

Мій останній відрізок велоподорожі по Чилі виявився не лише цікавим, а й доволі містичним: на шляху трапилилось дуже дивне кладовище з церквою, руїни індіанського міста і село на краю світу. І все це в неймовірній атмосфері безлюдності і суворої краси пустелі Атакама.

phpBB [video]

Admin
Администратор
Контактная информация:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Сообщение Admin » 30 сен 2020, 16:29

Болівія. Латиноамериканські велосипедисти вивчають українську (№147) | Двоколісні хроніки 2020

Я докрутив педалі до Болівії і починаю знайомство з нею. Перші два дні проводжу разом з іншими мандрівниками в унікальному для Болівії "Будинку велосипедиста" в місті Уюні. В нашій веселій компанії кожен має свою унікальну історію і свій шлях, але об'єднує нас пристрасть до веломандрів і пізнання світу. Разом ми робимо цікаву мандрівку за місто до кладовища поїздів, найвідомішого туристичного об'єкта Уюні.

phpBB [video]

Admin
Администратор
Контактная информация:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Сообщение Admin » 20 окт 2020, 20:02

Болівія. Карнавал в Оруро: шаленство краси (№148) | Двоколісні хроніки 2020

Карнавал в болівійському місті Оруро - це точно найгучніша подія, яку я пережив у своїй велоподорожі по Південній Америці. Два дні красивого шаленства танців, костюмів і музики зарядили мене неймовірною кількістю вражень, якими я поділюся з вами в цьому відео.

phpBB [video]

Ответить