Ніжинські школярі змагаються за першість в спортивному туризмі

Ветка форума для публикации приглашений на соревнования, а также обсуждение прошедших соревнований
Ответить
Аватара пользователя
Admin
Администратор
Сообщения: 7357
Зарегистрирован: 02 июн 2012, 23:08
Откуда: Херсон
Контактная информация:

Ніжинські школярі змагаються за першість в спортивному туризмі

Сообщение Admin » 15 май 2014, 09:53

Ніжинські школярі змагаються за першість в спортивному туризмі - wpid-20140513_125520_1.jpg
Ніжинські школярі змагаються за першість в спортивному туризмі
13 травня проходили змагання на першість міста зі спортивного туризму. Боролись між собою за звання кращих учні ніжинських шкіл на території центру туризму й краєзнавства та на річці Остер. Змагання відбулись у трьох видах туризму: велотуризм, водний туризм і пішохідний туризм.

Учні шкіл № 2, 3,4,7,9,10,13,15,17 вправно доводили всім, що саме їх команда в туристичних походах не пастиме задніх. “Команди зібрані з учнів шкіл, але “кістяк” кожної команди складався з тих дітей, які в нас займаються. Бо важко виконувати вправи з пішохідного туризму, якщо ти ніколи цього не бачив, і не знаєш, що це таке”, — розповів методист центру туризму Олександр Ровенчин.

Змагання ще проходять і підсумки ще не підбиті, тому й імена переможців, поки що, назвати неможливо. “Справа в тому, що ми не можемо одразу сказати результат, бо треба зробити дуже багато обрахунків: це і час виконання вправ і штрафні бали і т.д. Нам прийдеться вечір посидіти, щоб усі три види змагань підрахувати і вивести бали. Тож результати будуть лише завтра на ранок”, — говорив Олександр Степанович.

Головним суддею на змаганнях є Олександр Ровенчин, головним секретарем — Ірина Ровенчина, начальником дистанції по водному туризму — Ігор Гребенніков, начальник дистанції з велотуризму — Олександр Перевера.

Нагороди учасникам будуть згідно з положенням — грамоти управління освіти.

Хлопці й дівчата за першість міста в туризмі змагались завзято та з азартом. Мотузки, карабіни, велосипеди, байдарки — все це невід'ємна частина кожного справжнього туриста. І, щоб користуватись цими всіма засобами правильно та з користю, турист повинен мати величезний багаж знань та “набиту руку”.

Молоді ніжинськи учасники змагань сьогодні мали змогу показати, що вміють цим усім правильно користуватись. За кожну не правильно виконану вправу учасникові нараховувались додаткові бали, які віддаляли від перемоги. Тому діти намагались точно та якомога вправніше виконувати всі завдання на своєму шляху.

Вони з легкістю підкорювали висоти, вправно пересувались по мотузці, швидко та точно проїздили на велосипедах повз перешкоди та завзято веслували на байдарках.

“Ті діти, які тут із пішохідного туризму показали кращий час, займаються в туристичному центрі по шість-п'ять років. Тому і завдання їм видались не досить складними. Бо тут ми спершу вчимо ази, потім поглиблюємо знання та навички, а після — відточуємо майстерність, яку на таких змаганням вже можна показати”, — сказав Олександр Степанович.

// Уездные новости
Вложения
Ніжинські школярі змагаються за першість в спортивному туризмі - wpid-20140513_123946_1-500x393.jpg
Ніжинські школярі змагаються за першість в спортивному туризмі - wpid-20140513_123946_1-500x393.jpg (85.68 КБ) 1770 просмотров
Главная цель туризма: «набрать побольше, унести подальше и там всё это съесть»!

Ответить

Вернуться в «Спортивный туризм»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей