Траванкор от компании «Аюверда Тур»

Комерційний туризм пропонуює мандрівникам зручний і доступний спосіб досліджувати світ. З безліччю платних турів і туристичних пакетів це ніколи не було так легко для тих, хто шукає захоплюючий відпочинок. Від бюджетних варіантів до розкішних турів, комерційні подорожі - це чудовий спосіб досліджувати різноманітні напрямки, культури та досвід у дружній та економічній формі. Публікація туристичної реклами у цьому розділі є вільною для всіх і не потребує додаткових узгоджень
Відповісти
karina528
Повідомлень: 7
З нами з: 12 червня 2013, 13:43

Траванкор от компании «Аюверда Тур»

Повідомлення karina528 »

Вот, если говорить одним словом, то посещение курорта Траванкор от компании «ayurtour.ru/index.php Аюрведа Тур» оставит такое впечатление, которое, наверное, можно получить только после того, как посетишь данный курорт.
В этом году наша семья поехала на курорт справлять серебряную свадьбу родителей. И такую замечательную годовщину свадьбы ещё мы нигде раньше не справляли. Такое событие отметить на курорте это просто сказка.
Взяли с собой троих детей и отправились получать удовольствие вместе с пользой.
Каждый день посещали центр аюрведы, так как поехали просто, никакой пакет на брали. На пляже также покупались, позагорали вдовль. И бассейн, и культурные программы, и развлечения, все на высоте. Ехать на курорт всем и смело.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Комерційні подорожі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей