Мене вразив Fire Maple Mars

Цей розділ призначений для самостійних мандрівників та любителів активного відпочинку. Тут ви знайдете професійні огляди спорядження, які підходять для туризму та активного відпочинку. Ми пропонуємо огляди якісного та перевіреного спорядження для будь-яких видів туризму та подорожей. Крім того, ви можете отримати відповіді на всі свої питання, що пов'язані з вибором спорядження для туризму та активного відпочинку
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7576
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон

Мене вразив Fire Maple Mars

Повідомлення Admin »

Мене вразив Fire Maple Mars



// ПроПоходи

Сьогодні ми обговоримо інтегровану систему Fire Maple Mars, яка вразила мене своєю ефективністю, стійкістю до вітру та доступною ціною. Також ми проведемо розіграш, де ви зможете виграти цю систему та інші цікаві новинки від Ultralight Alternatives.

Комплектація системи включає мішечок-сітку, перехідник для нестандартних казанків, пластикову чашку з матовим покриттям, масивний пальник та казанок з прозорою пластиковою кришкою. Казанок виготовлений з анодованого алюмінію, має неопреновий рукав для збереження тепла та теплообмінник знизу. Особливістю є його ручка з новою конструкцією, яка надійно фіксується в відкритому та закритому положеннях.

Пальник інтегрованої системи надихнутий MSR Reactor, але має виносну конфігурацію. Він ефективно працює навіть при сильному вітрі, завдяки чому система виявилася однією з найекономічніших, які я коли-небудь тестував. Літр води закипає за 4 хвилини 13 секунд, витрачаючи всього 10,5 г газу в ідеальних умовах.

Ціна системи становить близько 108 доларів, що робить її доступною альтернативою дорожчим системам. Єдиними недоліками, окрім ваги, є її китайське походження та відсутність жорсткого з'єднання між казанком і пальником, що вимагає обережності при використанні.

Висновок: якщо вам потрібна надійна система для готування на сильному вітрі, Fire Maple Mars є відмінним вибором за своє співвідношення ціни та якості. Однак, варто реалістично оцінити свої потреби, оскільки готування на сильному вітрі може бути некомфортним.
Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!

Теги:
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Огляди туристичного спорядження”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [SEO бот] і 0 гостей