Зарядка техніки від вогню. Чи є сенс в пічках Biolite

Цей розділ призначений для самостійних мандрівників та любителів активного відпочинку. Тут ви знайдете професійні огляди спорядження, які підходять для туризму та активного відпочинку. Ми пропонуємо огляди якісного та перевіреного спорядження для будь-яких видів туризму та подорожей. Крім того, ви можете отримати відповіді на всі свої питання, що пов'язані з вибором спорядження для туризму та активного відпочинку
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7576
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон

Зарядка техніки від вогню. Чи є сенс в пічках Biolite

Повідомлення Admin »

00:00 Вступ
00:35 Суть експерименту
03:03 Проміжний результат
04:17 Фінальний результат
04:24 Висновки

// ПроПоходи



Сьогодні я проведу простий експеримент, щоб показати, чому пічки з інтегрованим елементом Пельтьє, які перетворюють вогонь на електрику, не є такими зручними та ефективними джерелами енергії, як це може здатися на перший погляд. Хоча виробники та деякі магазини туристичного спорядження можуть стверджувати протилежне, я хочу зазначити, що не вважаю продукт BioLite поганим; він має свої переваги та недоліки. Після тривалого користування я можу стверджувати, що зарядка гаджетів не є його сильною стороною.

Експеримент полягає в зарядці мого телефону від пічки протягом півгодини, щоб побачити, скільки електрики вона може виробити. Я спеціально розрядив внутрішній акумулятор пічки майже до нуля, щоб вимірювання були точними. Для допомоги пічці я використовую добре нарізані дубові дрова, які мають забезпечити достатньо тепла.

Цікаво, що пічка виробляє електрику не через високу температуру у камері згоряння, а через значну різницю температур між камерою згоряння та зовнішнім середовищем. Завдяки цьому, пічка автоматично запускає вентилятор, який забезпечує подачу повітря для підтримки горіння.

Проміжні результати показують, що за 10 хвилин пічка виробила лише 89 міліампер-годин, що свідчить про невелику ефективність як джерела електрики. Максимальний струм, який пічка може виробити, становить близько 0,5-0,6 ампера, що є досить скромним показником.

Фінальний результат за півгодини становить 243 міліампер-години. Це означає, що для зарядки сучасного смартфона з акумулятором на 4000 міліампер-годин потрібно близько восьми годин безперервної роботи пічки.

Висновок: хоча пічка BioLite може слугувати резервним джерелом енергії, вона не забезпечує швидку зарядку. Якщо вам потрібне надійне резервне джерело енергії, краще розглянути альтернативи, такі як сонячні панелі або динамо-машини, які забезпечать більш ефективну та зручну зарядку ваших пристроїв.
Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!

Теги:
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Огляди туристичного спорядження”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот] і 0 гостей