Ищу кухонную мебель

Обговорення тем, які не підходять під інші категорії на форумі. У цьому розділі можна обговорювати різні теми, які можуть бути пов'язані з їхніми інтересами, хобі, особистим життям або просто базікати на вільні теми. Без реклами. Допускається в невеликих обсягах реклама від користувачів, які зробили значний внесок у розвиток форуму
Milanka25
Повідомлень: 1
З нами з: 06 грудня 2023, 22:44

Ищу кухонную мебель

Повідомлення Milanka25 »

Друзья, всем привет! Сейчас для меня актуальна покупка кухонной мебели, поэтому за советом решила написать сюда! У меня комната небольшая для кухни, хочеться сделать так, чтоб было и утно, и комфортно, стильно и качественно! Может кто-то сталкивался с такой темой, или кто-то может посоветовать для меня хорошый магазин или еще что-то, то буду благодарна!
Аватар користувача
Maxfeller
Повідомлень: 6
З нами з: 28 квітня 2017, 18:37
Звідки: Киев

Re: Ищу кухонную мебель

Повідомлення Maxfeller »

Milanka25 писав: 06 грудня 2023, 22:47 Друзья, всем привет! Сейчас для меня актуальна покупка кухонной мебели, поэтому за советом решила написать сюда! У меня комната небольшая для кухни, хочеться сделать так, чтоб было и утно, и комфортно, стильно и качественно! Может кто-то сталкивался с такой темой, или кто-то может посоветовать для меня хорошый магазин или еще что-то, то буду благодарна! В Інтерії є непоганий вибір диванів https://interia.com.ua/divani/ якщо вас таке цікавить..
Дивани - це не просто меблі, а справжня інвестиція у комфорт та стиль вашого житла. Моє враження від обирання та придбання дивана було надзвичайно позитивним, і я хочу поділитися своїм досвідом.
Вперше, я врахувавши розмір і стиль приміщення, вирішив вибрати диван, який ідеально впишеться у мій інтер'єр. Що вразило мене, це розмаїття моделей та дизайнів, які пропонувалися. Від класичних і елегантних до сучасних та функціональних - вибір був вражаючим.
amaksimova
Повідомлень: 11
З нами з: 04 лютого 2018, 16:12

Re: Ищу кухонную мебель

Повідомлення amaksimova »

Я кстати тоже недавно покупала, и последнего искала именно стол. Но вариантов сравнила в интернете и на ​fmebli.com.ua/stoli/property-kolir-stola-5628 нашла белый кухонный стол – очень классный, качественный материал – красивый столешница и кстати можно его разложить, чтобы посадить побольше гостей.
Vadym999
Повідомлень: 2
З нами з: 07 березня 2024, 14:20

Re: Ищу кухонную мебель

Повідомлення Vadym999 »

Є варіанти меблів б/в в гарному стані на продаж для Вашої кухні, наприклад тумби із ДСП компактних і вмістких розмірів або столи/стільці різного розміру і дизайну що дуже важливо, подивіться prokatvsego.in.ua
Востаннє редагувалось 07 березня 2024, 14:30 користувачем Vadym999, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
AdamHavrysh
Повідомлень: 2
З нами з: 25 березня 2024, 10:57

Re: Ищу кухонную мебель

Повідомлення AdamHavrysh »

Смотря какой у вас бюджет и предпочтения в стиле. Расскажите подробнее что именно вы ищете
KatrinNot
Повідомлень: 7
З нами з: 04 квітня 2024, 07:54

Re: Ищу кухонную мебель

Повідомлення KatrinNot »

Дякую за цікаві варіанти, саме актуально.

Повернутись до “Інше”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей