Діловий етикет Китаю у веденні переговорів

Туризм у Китаї
Відповісти
Аватар користувача
Fayne
Повідомлень: 19
З нами з: 11 січня 2024, 18:52
Звідки: Україна

Діловий етикет Китаю у веденні переговорів

Повідомлення Fayne »

Діловий етикет Китаю
Діловий етикет Китаю
delovoi-etiket-kitaya.jpg (12.6 Кіб) Переглянуто 63 разів
Підходи Сходу до ведення переговорів значно відрізняються від тих, що на Заході. Необхідно знати особливість ділового етикету в Китаї у веденні переговорів. Китайці, під час зустрічі з іноземцями, офіційні та стримані. Вони, згідно з правилами конфуціанства, намагаються не показувати свої емоції, особливо під час спілкування з незнайомцями. Сповіщають вас під час знайомства про всі свої титули, чекають того ж від вас. Як правило, обмін візитками супроводжує період знайомства.

Діловий етикет Китаю передбачає, що як привітання використовувати можуть як рукостискання, так і звичайний кивок головою або уклін. Він значною мірою відрізняється від японського поклону. Кланяються вони від плечей.

Бізнесмени під час ухвалення рішення дуже багато часу витрачають на те, щоб вивчити досконально всі аспекти. Це якоюсь мірою затягує переговори і потребує наявності високого рівня кваліфікації від представника корпорації. Також запросіть перекладача. Діловий етикет Китаю ґрунтується на міжособистісних хороших стосунках.

Щоб встановити дружні стосунки в неформальній обстановці, можуть китайці поцікавитися вашим особистим життям. Вони людей оцінюють, виходячи з положення, яке вони обіймають, і також за їхнім професіоналізмом. Збираючись зустрітися з китайськими партнерами, не бійтеся показати свою самостійність. Поважають вони і багатих людей, але надмірну екстравагантність сприймають дуже іронічно.

Зазвичай переговори проводять у якомусь публічному місці, або на підприємстві китайського партнера. Невід'ємною частиною переговорів є прийом їжі. Відмова від частування китайців може образити й образити. Занадто недовірливі китайські бізнесмени. Вони завжди очікують від різних пропозицій західного бізнесу підступів. Тому, люди налаштовані спочатку на обчислення підступу, щоб обхитрити надалі західного партнера. Щоб правильно викласти свої наміри, потрібна допомога представника перекладацької солідної фірми.

Як показує діловий етикет Китаю, китайці для зниження цін застосовують хитрощі. Проводити можуть порожні переговори, розігруючи до угоди байдуже ставлення, або випробовують нерви, зображуючи контрольований гнів. Вони також застосовувати можуть неприкриті та грубі лестощі.
Наполегливість, завзятість, незворушність і терпіння є якостями, які цінуються в Китаї. Зазначимо, що жіноча половина не терпить дотику незнайомців, включно з іноземцями.

Діловий етикет Китаю передбачає обмін подарунками та сувенірами. Вітається при цьому презент, подарований організації в цілому, але ніяк не окремій людині. Необхідно вручати подарунок обома руками. Використовувати для пакування рекомендують золотистий і жовтий папір. Не даруйте занадто дорогих подарунків тому, що цей жест можуть неоднозначно розцінити.
Відповісти

Повернутись до “Китай”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей