Трахтемирів: таємничий півострів в центрі України

Всё о туризме в Украине: новости, рассказы, впечатления. Кроме Крыма и Карпат, для которых выделены отдельные разделы форума
Ответить
MamLusinka
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 14 дек 2018, 12:28

Трахтемирів: таємничий півострів в центрі України

Сообщение MamLusinka » 14 дек 2018, 13:05

Про Трахтемирів я дізналася випадково, ми із друзями їздили в гості до Скіфа - відлюдника, який живе багато років без світла та інтернету. Він не менш таємничий, ніж сам півострів)
Говорять, в підземних печерах жили та тренувалися характерники (це українські козаки-нінзя), тож ми хотіли подивитися та розпитати про це місце більше. Зібрали свої рюкзаки і погнали.
За характерників Скіф нам нічого не хотів розказувати, юлив багато, трохи на козаків побубнів. Не знаю, що це було, може в людини не було настрою, а тут іще й ми припхалися. Зате із задоволенням провів нам екскурсію по місцях, яку показували в "Інтроверті на колесах". І навіть показав місце з якого знімали фрагмент до фільму "Вій", коли бурлаки переходили Дніпро і де саме лежали колії, по яких їздила камера (це спеціальне кіношне обладнання, яке використовують для того, щоб картинка була плавною, не "дьоргалося" зображення).

Трахтемирів нам сподобався, там тихо і дуже гарно. Туристів, майже, немає, бо про це місце більше знають ті, хто приїжджає до місця сили, колишні нащадки цього козацького села (а їх і не так вже й багато залишилося) і я)

phpBB [video]

Ответить

Вернуться в «Туризм в Украине»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 4 гостя