Активынй отдых

Вітаємо мандрівників! Цей корисний форум присвячений дослідженню України, - країни, що сповнена неймовірних пам’яток та історій. Тут ви можете знайти новини, розповіді, а також враження про туристичні місця України. За винятком прекрасного Криму і чудових Карпат, для кожного з яких є свої окремі форуми. Тож, якщо ви прагнете отримати натхнення та максимально використати свій час в Україні, приєднуйтесь до нас зараз і подивіться, що може запропонувати наша спільнота на цьому дружньому форумі
Відповісти
Maxim89
Повідомлень: 2
З нами з: 21 жовтня 2018, 14:09

Активынй отдых

Повідомлення Maxim89 »

Всем привет если вам нужны хорошие впечатления об отдыхе рекомендую обратиться в компанию https://aktur.com.ua.Вы посетите очень красивые места и проведете много времени на природе.Всем любителям активного отдыха рекомендуется.
amaksimova
Повідомлень: 11
З нами з: 04 лютого 2018, 16:12

Re: Активынй отдых

Повідомлення amaksimova »

Я бы порекомендовала поехать в Трускавец. Там и погулять есть где, лесу повсюду, красота, даже по самому городу можно очень много гулять, от бювета к бювету и напиться успеете и нагуляться. Почитайте про Трускавец. Я бы советовала присмотреться.
Аватар користувача
lunis
Повідомлень: 13
З нами з: 28 січня 2019, 20:05
Звідки: Укр

Re: Активынй отдых

Повідомлення lunis »

Я была в Трускавце летом 2018 года. Это маленький курортный городок. Приехали мы туда на поезде Могилев-Трускавец, который приезжает по четным дням. Заселились в санатории Хрустальный дворец.
Vitasik
Повідомлень: 9
З нами з: 07 вересня 2017, 15:02

Re: Активынй отдых

Повідомлення Vitasik »

Не люблю лежать целыми днями на пляже, поэтому всегда организовываю свой отдых и экскурсии сам. Тем более что с этим сайтом loveyouplanet.com все это сделать значительно проще.
Аватар користувача
alinaoksi
Повідомлень: 86
З нами з: 14 червня 2016, 18:41

Re: Активынй отдых

Повідомлення alinaoksi »

знакомься в интернете, а не сетуй тут
vor4un
Повідомлень: 1
З нами з: 30 серпня 2021, 21:46

Re: Активынй отдых

Повідомлення vor4un »

а я люблю когда отдых комбинированный, и можно оздоровиться и провести активно время потому заказываю путевку в санатории на сайте, а в свободное время активно отдыхаю
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Туризм в Україні”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Trendiction [бот] і 2 гостей