Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Велофорум
Admin
Администратор
Контактная информация:

Аргентина. Неземна краса Анд. Втрата дрона (№139) | Двоколісні хроніки 2020

Сообщение Admin » 02 июл 2020, 17:22

Крутячи педалі по аргентинських Андах, я бачу немало красивих місць. Але заповідник Quebrada de las Conchas - це щось особливе, це просто неземний куточок Анд. Місце, яке справді здатне зачарувати, навіть якщо ви бачили вже півсвіту. Під час зйомки такої краси дуже легко піддатися надмірному захопленню і... втратити дрон через це.
Також в цьому відео я відкрию для себе місто Сальта, одне з найбільших на півночі Аргентини. Тут я кілька днів гостюю по Warmshowers у місцевого хлопця Мартіна.

phpBB [video]
Главная цель туризма: «набрать побольше, унести подальше и там всё это съесть»!

Admin
Администратор
Контактная информация:

Аргентина. Сель в горах, найекстремальніша ніч у житті (№140) | Двоколісні хроніки 2020

Сообщение Admin » 28 июл 2020, 21:11

Я карабкаюсь на головне плато аргентинських Анд (Альтіплано) . Для цього потрібно докрутити педалі до перевалу висотою 4170 м, що в провінції Хухуй. Це поки що найвищий перевал у моєму житті. Але в горах не все так просто. Стихія завадить мені це зробити. Натомість доведеться пережити, мабуть, найнебезпечніший момент і найекстремальнішу ніч в усіх моїх подорожах. Там, на висоті, селевий потік (сель) вночі знищить мій намет і змусить... одним словом, дивіться самі.

phpBB [video]
Главная цель туризма: «набрать побольше, унести подальше и там всё это съесть»!

Ответить