Де купити якісний повербанк?

У цьому розділі покупці шукають де придбати туристичне спорядження через приватні оголошення. Попит на спортивне та туристичне екипірування. Якщо не знаєте де купити потрібні у туризмі речі, розмістіть тут безкоштовне оголошення, якому буде приділено багато корисних переглядів від потенційних продавців і можливо між вами станеться взаємовигідна угода
Відповісти
AleX_Stasiuk
Повідомлень: 1
З нами з: 28 червня 2022, 15:45

Де купити якісний повербанк?

Повідомлення AleX_Stasiuk »

Вибачте що не по темі, але ви випадково не знаете який повербанк купити? Не знаюся на цих питаннях. Але для подорожів хотів би собі придбати один за розумною ціною і з хорошим зарядом, можете щось порадити?
Andrey Maksimets
Повідомлень: 1
З нами з: 28 червня 2022, 15:44

Re: Де купити якісний повербанк?

Повідомлення Andrey Maksimets »

Можу тобі порекомендувати чудовий сайт Astre Shop, там я собі купив Powerbank alc pw 47 ємність його акумалятора на 30000 і я активно користуюся телефоном та навушниками, одного заряду повір банку у мене вистачає на 5-6 днів і є ти ще вибираєш що купити те раджу купувати тут https://shop.astra.in.ua/akb-ta-batareyki/
amaksimova
Повідомлень: 11
З нами з: 04 лютого 2018, 16:12

Re: Де купити якісний повербанк?

Повідомлення amaksimova »

Ось таким якось не завелась, але зараз за порадою тато вже шукаю собі на зиму перетворювач напруги й акумулятор, щоб світло було навіть в екстрених ситуаціях. Знайшла цікаву статтю ​Про вибір акумуляторних батарей, відкрила для себе багато різного і рекомендую всім почитати.
Відповісти

Повернутись до “Куплю спорядження”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей