Приготовление улиток

Вітаємо бушкрафтерів! Ви знайшли ідеальне місце для отримання дружніх порад і підказок щодо того, як залишатися безпечними та здоровими на природі. Незалежно від того, початківець ви чи ветеран, ви можете знайти інформацію з широкого кола тем, що пов’язані із виживанням, зокрема відстеження, відловлювання та пошук їжі. Наша обізнана та дружня спільнота готова відповісти на ваші запитання та допомогти вам у подорожі. Тож приєднуйтесь до нас і давайте насолоджуватись природою разом!
Відповісти
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Приготовление улиток

Повідомлення Admin »

Виноградные улитки и некоторые другие брюхоногие являются хорошим источником белка, несмотря на низкую калорийность. Их легко насобирать и приготовить, что немаловажно в условиях вынужденного выживания в дикой природной среде.
О том, где их найти, как приготовить и употреблять в пищу, мы вам расскажем и покажем в этом видеоролике.
Всем приятного просмотра и аппетита!



// Максим Чечетов
Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
evredika09
Повідомлень: 1
З нами з: 30 березня 2018, 10:53

Re: Приготовление улиток

Повідомлення evredika09 »

Что то мне подсказывает, что они резиновые. В любом случае, спасибо за видео, надо попробовать. Мы иногда выезжаем с палатками отдыхать, порыбачить.
igorekportn
Повідомлень: 9
З нами з: 16 липня 2020, 17:36

Re: Приготовление улиток

Повідомлення igorekportn »

Когда-то известные нам сейчас эскарго служили едой для массового населения и даже были спасением для бедняков))))
varo
Повідомлень: 42
З нами з: 03 грудня 2021, 23:58

Re: Приготовление улиток

Повідомлення varo »

evredika09 писав: 30 березня 2018, 11:18 Что то мне подсказывает, что они резиновые. В любом случае, спасибо за видео, надо попробовать. Мы иногда выезжаем с палатками отдыхать, порыбачить.
Чтобы они были не резиновые, важно готовить либо мало, либо уже долго. Вот тут я нашел интересный момент на этот счет.

Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Виживання у дикій природі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей