Хочу поехать к подруге во ЛЬвов

Вітаємо мандрівників! Цей корисний форум присвячений дослідженню України, - країни, що сповнена неймовірних пам’яток та історій. Тут ви можете знайти новини, розповіді, а також враження про туристичні місця України. За винятком прекрасного Криму і чудових Карпат, для кожного з яких є свої окремі форуми. Тож, якщо ви прагнете отримати натхнення та максимально використати свій час в Україні, приєднуйтесь до нас зараз і подивіться, що може запропонувати наша спільнота на цьому дружньому форумі
Відповісти
vodichka
Повідомлень: 1
З нами з: 02 травня 2019, 16:26

Хочу поехать к подруге во ЛЬвов

Повідомлення vodichka »

Всем привет) подруга несколко лет живет во Львове, приглашает приехать, погулять. Всегда мечтала там побывать. Но как назло сейчас с деньгами туго( сумма то небольшая, вот думаю может кредит взять. когда еще такая возможность будет? тем более жить у нее, мне чисто на проезд, кафе и гостинец)))

Теги:
Аватар користувача
Demik
Повідомлень: 6
З нами з: 21 травня 2019, 09:50
Звідки: Украина

Re: Хочу поехать к подруге во ЛЬвов

Повідомлення Demik »

Так а вопрос в чем? я во Львове останавливался в хостеле "Юрас", это там совсем недалеко от вокзала, чемодан на самом вокзале оставлял...
SolomiaRudina
Повідомлень: 5
З нами з: 22 травня 2019, 15:04

Re: Хочу поехать к подруге во ЛЬвов

Повідомлення SolomiaRudina »

отель львов
Аватар користувача
sosopawlyshyn
Повідомлень: 1
З нами з: 24 липня 2019, 01:53

Re: Хочу поехать к подруге во ЛЬвов

Повідомлення sosopawlyshyn »

Demik писав: 21 травня 2019, 16:05 Так а вопрос в чем? я во Львове останавливался в хостеле "Юрас", это там совсем недалеко от вокзала, чемодан на самом вокзале оставлял...
Як на мене в хостелі не зручно, толпа народу. Краще орендувати апартаменти. Була декілька разів у Львові, завжди знаходила хороші варіанти на сайті компанії duo.com.ua/orenda-pid-zhytlo. І ціни є різні, навіть не дорожче ніж пристойний хостел, але у вас своя власна кухня, спальня та ванна.
kitsie
Повідомлень: 4
З нами з: 08 серпня 2019, 15:24

Re: Хочу поехать к подруге во ЛЬвов

Повідомлення kitsie »

у Львові не так вже і дорого. навіть дешевше ніж у Києві. звісно ж ціна на номера, наприклад в готелі Дністер коштує приблизно 1500 за ніч, деталі тут phnr.com/our-hotels/lviv. но а в хостелі дешево. і в центрі хостелів багато. всі пам'ятки будуть поруч. єдене щоб поїсти доведеться трошки потратити. но в ресторанчиках за 200-250 грн можна непогано пообідати. або на крайняк в хостелі готувати, якщо там буде кухня. впринципі у вас є знайома у Львові. може вас запросить до себе. це не так вже і проблемно. головне виділити час на подорож і мати бажання все організувати))))
Pozhar
Повідомлень: 1
З нами з: 09 серпня 2019, 08:44

Re: Хочу поехать к подруге во ЛЬвов

Повідомлення Pozhar »

вот же проблема с отелем ) езжайте и на месте определитесь, я всегда так делаю
Аватар користувача
lunis
Повідомлень: 13
З нами з: 28 січня 2019, 20:05
Звідки: Укр

Re: Хочу поехать к подруге во ЛЬвов

Повідомлення lunis »

SolomiaRudina писав: 22 травня 2019, 15:06 отель львов
а где он расположен? далеко от вокзала?
Violletta2998
Повідомлень: 1
З нами з: 31 серпня 2019, 13:09

Re: Хочу поехать к подруге во ЛЬвов

Повідомлення Violletta2998 »

О, я тоже безумно хочу поехать к подруге во Львов и побывать на Ратуше! Поскажите а где для тепла и уюта во Львове, можно купить качественные вещи для новорожденных?
Аватар користувача
Dmitriy_Lixachev
Повідомлень: 2
З нами з: 10 вересня 2020, 10:46
Звідки: Одесса

Re: Хочу поехать к подруге во ЛЬвов

Повідомлення Dmitriy_Lixachev »

Рекомендую данный отель во Львове, часто там останавливаюсь - хороший сервис, отличное обслуживание и цены невысокие: https://panorama-hotel.com.ua/
Виталия
Повідомлень: 3
З нами з: 01 листопада 2020, 14:04
Контактна інформація:

Re: Хочу поехать к подруге во ЛЬвов

Повідомлення Виталия »

Да я дума, что не стоит так заворачиваться. На месте решите вопрос с отелем
Автобус Харьков Кирилловка
centriniciatyv
Повідомлень: 1
З нами з: 30 листопада 2020, 12:52

Re: Хочу поехать к подруге во ЛЬвов

Повідомлення centriniciatyv »

Туристична фірма з якою я їздила у Львів організовує класні тури: lvivtc.com.ua/tours-lviv/
Рекомендую ;)
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Туризм в Україні”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей