Моя рыбалка

Незалежно від того, чи є ви досвідченим рибалкою чи новачком, цей форум є ідеальним місцем для спілкування з іншими рибалками та обговорення всього, що стосується риболовлі. Тут ви можете поділитися порадами та прийомами, поставити запитання та отримати поради від досвідчених рибалок. Ми прагнемо створити дружню та гостинну атмосферу, тож приєднуйтеся до нас і давайте разом розділимо нашу любов до відпочинку на природі!
Відповісти
Аватар користувача
tohhinn
Повідомлень: 1
З нами з: 30 серпня 2020, 04:00
Звідки: Алтай
Контактна інформація:

Моя рыбалка

Повідомлення tohhinn »

Не люблю сети и невод. Самый любимый вид рыбалки--это удочка с поплавком и на тихой воде. Даже не обязателен клёв
Добра и мира вам!
Аватар користувача
OlegGurin
Повідомлень: 45
З нами з: 07 липня 2017, 20:51

Re: Моя рыбалка

Повідомлення OlegGurin »

tohhinn писав: 30 серпня 2020, 04:06 Не люблю сети и невод. Самый любимый вид рыбалки--это удочка с поплавком и на тихой воде. Даже не обязателен клёв
Вы любитель ловли линей ? Эта рыба, вообще не клюет т.к. осторожно втягивает наживку себе в рот и все. Линей много в илистых ямах, которые засечь можно только при помощи эхолотов. По другому линей не увидеть. Рыба по вкусу с хорошим тонким ароматом и нежным вкусом, но пахнет тиной, поэтому в основном ее только жарят.
aqua22
Повідомлень: 22
З нами з: 20 серпня 2013, 15:43

Re: Моя рыбалка

Повідомлення aqua22 »

Стопорний вузол для якоря для установки на надувний борт ПВХ і можна ловити рибу в тихому місці та насолоджуватися природою.

Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Рибальський форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей