Страница 1 из 1

Норвегия. Феерия

Добавлено: 08 авг 2014, 23:35
Admin
phpBB [video]


Норвегія - це нескінченне зіткнення стихій, велична сага написана самою природою. Норвежці кажуть, що у кожного фьорда свій характер. У Верангер фьорда, визнаного найкрасивішим у Норвегії характер спокійний. Тут ніколи не буває штормів, у тихій гладі ловлять своє відображення відполіровані сонцем і вітром скелі, а десь на вершинах гір спочивають сиві льодовики. Це справжня феєрія водоспадів і у кожного своя легенда. Ми рухаємось далі і дорогою орлів підіймаємось на висоту півтори тисячі метрів, справжній дах Норвегії,- гору Даленіба. Звідси країна немов на долоні. Тисячолітній льодовик, який колись обступив усю Норвегію, досі нагадує про своє давнє панування. Велетенські крижані язики глетчерів спускаються зі скандинавських гір, розчиняючись у смарагдовій воді озер та фьордів, їх краса заворожує. І ми рушаємо підкорювати найбільший в Норвегії льодовик Бріксдайл. Це крижаний велетень і наче сніжна лава сповзає між скелями. Коли льодовики тануть вода потрапляє до водоспадів. В кожному норвезькому селі є хоча б один мальовничий водоспад. Нарешті, вдосталь намилувавшись природою, ми вирушаємо на риболовлю. І повірте: кращої риби немає ніде у світі!

phpBB [video]

Re: Норвегия. Феерия

Добавлено: 08 май 2018, 16:31
Admin
phpBB [video]

Re: Норвегия. Феерия

Добавлено: 19 сен 2019, 11:05
Alex34
Туры в Норвегию становиться все более популярными. Привлекает эта страна, прежде всего своими невероятными природными ландшафтами: скандинавские фьорды, дремучие леса, ледники. Из туристических направлений наиболее популярны - экскурсионные туры в Норвегию, рыбалка в Норвегии, а также горнолыжные курорты. Приглашаем и Вас посетить эту незабываемую и восхитительную страну nordictravel.ua/strani/turi-v-norvegiju/ !

#ЯБіжу | Норвегія | Бріксдальсбреен

Добавлено: 26 фев 2020, 10:54
Admin
Пробіжка по язику...
Ігор Захаренко та Феєрія Мандрів з проектом #ЯБіжу бігають по Бріксдальсбреен.
Льодовик Бріксдаль - це один з язиків найбільшого льдовика континентальної Європи - Йостедалсбреен.
Люди зі всіх куточків світу приїжджають побачити цей надзвичайно відомий льодовиковий язик, розташований між ревучими водоспадами та високими гірськими вершинами.
Побігли подивимось і ми!

phpBB [video]

Re: Норвегия. Феерия

Добавлено: 01 май 2020, 11:56
Admin
Норвегія - Льодовик Бріксдайл | Феєрія Мандрів - #ЯБіжу
Феєрія Мандрів та Ігор Захаренко пропонують онлайн пробіжку неймовірно красивим місцем.
Норвегія, льодовик Бріксдайл.
Долучайтеся!

phpBB [video]

Re: Норвегия. Феерия

Добавлено: 04 май 2020, 14:46
Admin
Норвегія - Согнефіорд | Феєрія Мандрів - #ЯБіжу
Феєрія Мандрів та Ігор Захаренко сьогодні бігають містечком Согндал.
Норвегія, Согнефіорд, Согндал.
Побігли разом!

phpBB [video]