Tax free, повернення ПДВ

Туризм у Франції
Відповісти
Лісова мавка
Повідомлень: 3
З нами з: 17 березня 2017, 10:08

Tax free, повернення ПДВ

Повідомлення Лісова мавка »

Добрий день усім!
Через місяць вперше їду закордон, у Францію, тому я нічого не знаю про подорожі. Але чула про таку штуку як повернення tax free, я так розумію, це я можу повернути хоча б пару відсотків ПДВ з покупок закордоном?
Я читала багато інформації в Інтернеті, але все одно не все можу зрозуміти(
Розкажіть мені, будь ласка, про це: як це взагалі робити, куди підходити, до кого звертатись, чи взагалі це варто робити)
Буду вам дуже вдячна) ;) ;) ;)
Milashka1111
Повідомлень: 1
З нами з: 17 березня 2017, 10:08

Re: Tax free, повернення ПДВ

Повідомлення Milashka1111 »

Привет, я часто пользуюсь этой услугой и сейчас поделюсь своим опытом. Сначала, я не поверила в то, что кто-то мне будет возвращать проценты с моих покупок. Ну даже в голову не приходило, что такое бывает. В аэропорту видела талички tax free, но игнорировала их, не интересовало вообще что это, как работает. Прошло время, собиралась лететь в Милан, и читала про достопримечательности в блогах, потом тема перешла на шоппинг, с шоппинга - на такс фри. И прочитала детально что это за система, как работает, где действует.
Нашла компанию Премьер люкс, Глобал блю, еще какие-то. Ну выбрала Глобал блю и пользовалась этой компанией. Не плохая.
Андрей
Повідомлень: 4
З нами з: 17 березня 2017, 12:31

Re: Tax free, повернення ПДВ

Повідомлення Андрей »

Я теж проходив дану процедуру. Віддаю перевагу простояти таки чергу в аеропорту і заповнити декларацію. Не довіряю ніяким додаткам, один раз довго чекав повернення такс фрі від Глобал Блю. То був перший і останній раз, коли я цим скористався.
Тому раджу традиційний спосіб повернення такс фрі в аеропорту!

Всім добра!
Лісова мавка
Повідомлень: 3
З нами з: 17 березня 2017, 10:08

Re: Tax free, повернення ПДВ

Повідомлення Лісова мавка »

Андрей писав:Я теж проходив дану процедуру. Віддаю перевагу простояти таки чергу в аеропорту і заповнити декларацію. Не довіряю ніяким додаткам, один раз довго чекав повернення такс фрі від Глобал Блю. То був перший і останній раз, коли я цим скористався.
Тому раджу традиційний спосіб повернення такс фрі в аеропорту!

Всім добра!
Вибачте, довго це скільки? :?:
Nanni
Повідомлень: 2
З нами з: 20 березня 2017, 10:23

Re: Tax free, повернення ПДВ

Повідомлення Nanni »

Тоже проходила, пользовалась мобильным приложением Tax Free 4U. Заполнила декларацию в телефоне и не мучала себя очередями.Правда деньги получила не в аэропорту, а на карточку через 48 часов
Андрей
Повідомлень: 4
З нами з: 17 березня 2017, 12:31

Re: Tax free, повернення ПДВ

Повідомлення Андрей »

Лісова мавка писав:Вибачте, довго це скільки? :?:
Вибачаю!
Довго - це більше місяця. Я вже взагалі почав сумніватись щодо цього такс фрі!!!
Nanni
Повідомлень: 2
З нами з: 20 березня 2017, 10:23

Re: Tax free, повернення ПДВ

Повідомлення Nanni »

Андрей писав:Довго - це більше місяця. Я вже взагалі почав сумніватись щодо цього такс фрі!!!
Капеееец... зачем так жизнь усложнять... Откройте карточку Tax Free 4U и деньги туда поступят. Я пользовалась и другими компаниями, но просто эта самая удобная и я до сих пор под приятным впечатлением, поэтому настоятельно рекомендую всем
Андрей
Повідомлень: 4
З нами з: 17 березня 2017, 12:31

Re: Tax free, повернення ПДВ

Повідомлення Андрей »

Nanni писав:Капеееец... зачем так жизнь усложнять... Откройте карточку Tax Free 4U и деньги туда поступят. Я пользовалась и другими компаниями, но просто эта самая удобная и я до сих пор под приятным впечатлением, поэтому настоятельно рекомендую всем
Усложнять? та я навпаки полегшую, краще вже з грішми лишусь, ніж витрачу кілька хвилин і ні "шиша"
Про ваше це 4ю вперше чую
Patricia788
Повідомлень: 1
З нами з: 20 березня 2017, 10:36

Re: Tax free, повернення ПДВ

Повідомлення Patricia788 »

Андрей, какой Вы категоричный! Поддерживаю Nanni, так как тоже пользовалась Tax Free 4U )) позитивные ребята, положительные эмоции))
Лісова мавка
Повідомлень: 3
З нами з: 17 березня 2017, 10:08

Re: Tax free, повернення ПДВ

Повідомлення Лісова мавка »

Андрей писав:Довго - це більше місяця. Я вже взагалі почав сумніватись щодо цього такс фрі!!!
Жааааах, може взагалі тоді краще не користуватись такими штуками? :o :o :o :o :o :o
Natalia
Повідомлень: 1
З нами з: 23 березня 2017, 10:39

Re: Tax free, повернення ПДВ

Повідомлення Natalia »

Народ, вивчила тему таксфрі - бо повертала і самостійно, і шерез Глобал Блю :roll: і вже два рази через додаток TaxFree4u. 1.Через додаток - найбільша сума повернення. Мені сподобалось, що не потрібні брати в магазині ніяких документів окрім чеків. І особливо класно - що сервіс робить сам декларацію і присилає на пошту. Я лише роздрукувала на рецепції готелю (виявляється, друк доків - частина консьєрж-сервісу :!: ). Коли забирала гроші у віконечку Глобал блю -реально на руки отримала 8% з обіцяних 19 в Німеччині :oops: . Мені онлайн-сервіс Таксфрі4ю дуже зручний. Думаю, з часом він витіснить інші варіанти :)
Андрей
Повідомлень: 4
З нами з: 17 березня 2017, 12:31

Re: Tax free, повернення ПДВ

Повідомлення Андрей »

Natalia писав:Народ, вивчила тему таксфрі - бо повертала і самостійно, і шерез Глобал Блю :roll: і вже два рази через додаток TaxFree4u. 1.Через додаток - найбільша сума повернення. Мені сподобалось, що не потрібні брати в магазині ніяких документів окрім чеків. І особливо класно - що сервіс робить сам декларацію і присилає на пошту. Я лише роздрукувала на рецепції готелю (виявляється, друк доків - частина консьєрж-сервісу :!: ). Коли забирала гроші у віконечку Глобал блю -реально на руки отримала 8% з обіцяних 19 в Німеччині :oops: . Мені онлайн-сервіс Таксфрі4ю дуже зручний. Думаю, з часом він витіснить інші варіанти :)
Natalia, ви мене переконали. Усі тільки говорять про цей додаток.
Скоро поїду В Іспанію, і побачимо, що це за новинка. Обов'язково напишу відгук.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Франція”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей