В Чернобыль нелегалом ч1 Выживание в ЧЗО, Рыжий лес, Радиация

Вітаємо мандрівників! Цей корисний форум присвячений дослідженню України, - країни, що сповнена неймовірних пам’яток та історій. Тут ви можете знайти новини, розповіді, а також враження про туристичні місця України. За винятком прекрасного Криму і чудових Карпат, для кожного з яких є свої окремі форуми. Тож, якщо ви прагнете отримати натхнення та максимально використати свій час в Україні, приєднуйтесь до нас зараз і подивіться, що може запропонувати наша спільнота на цьому дружньому форумі
Відповісти
KoLYA_UTRO
Повідомлень: 1
З нами з: 28 липня 2019, 10:22

В Чернобыль нелегалом ч1 Выживание в ЧЗО, Рыжий лес, Радиация

Повідомлення KoLYA_UTRO »

Хочу поделиться этим с туристическим сообществом. На Харьков - Туристе наши приключения нашли большой отклик аудитории, подумали что будет интересно и другим. Это - наш первый с Леной поход в ЧЗО и Припять, трудный и неимоверно.. приключенческий, штоле. Итак:
Автостоп - УЖАСНАЯ АВАРИЯ НА ТРАССЕ - Киев - вход в ЗОНУ ОТЧУЖДЕНИЯ - утро и первое паливо (конный патруль) - РЕКА УЖ В БРОД - пробираемся через болота - снова патрули - едим найденные птичьи яйца и пьем из луж (кончилась вода) - РЫЖИЙ ЛЕС зашкалил дозиметр - входим в Припять. Приятного просмотра!
P.S.: Просьба к админам - не баньте плз. Знаю что я новый пользователь, но смысла неделю набивать пустые сообщения и водить вас за нос не вижу. Я не монетизирую видео, ничего не рекламирую, все прозрачно, а материал действительно интересный. Спасибо за понимание)

Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Туризм в Україні”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей