Трахтемирів: таємничий півострів в центрі України

Вітаємо мандрівників! Цей корисний форум присвячений дослідженню України, - країни, що сповнена неймовірних пам’яток та історій. Тут ви можете знайти новини, розповіді, а також враження про туристичні місця України. За винятком прекрасного Криму і чудових Карпат, для кожного з яких є свої окремі форуми. Тож, якщо ви прагнете отримати натхнення та максимально використати свій час в Україні, приєднуйтесь до нас зараз і подивіться, що може запропонувати наша спільнота на цьому дружньому форумі
Відповісти
MamLusinka
Повідомлень: 1
З нами з: 14 грудня 2018, 12:28

Трахтемирів: таємничий півострів в центрі України

Повідомлення MamLusinka »

Про Трахтемирів я дізналася випадково, ми із друзями їздили в гості до Скіфа - відлюдника, який живе багато років без світла та інтернету. Він не менш таємничий, ніж сам півострів)
Говорять, в підземних печерах жили та тренувалися характерники (це українські козаки-нінзя), тож ми хотіли подивитися та розпитати про це місце більше. Зібрали свої рюкзаки і погнали.
За характерників Скіф нам нічого не хотів розказувати, юлив багато, трохи на козаків побубнів. Не знаю, що це було, може в людини не було настрою, а тут іще й ми припхалися. Зате із задоволенням провів нам екскурсію по місцях, яку показували в "Інтроверті на колесах". І навіть показав місце з якого знімали фрагмент до фільму "Вій", коли бурлаки переходили Дніпро і де саме лежали колії, по яких їздила камера (це спеціальне кіношне обладнання, яке використовують для того, щоб картинка була плавною, не "дьоргалося" зображення).

Трахтемирів нам сподобався, там тихо і дуже гарно. Туристів, майже, немає, бо про це місце більше знають ті, хто приїжджає до місця сили, колишні нащадки цього козацького села (а їх і не так вже й багато залишилося) і я)

Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Туризм в Україні”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість