Поездка во Львов

Вітаємо мандрівників! Цей корисний форум присвячений дослідженню України, - країни, що сповнена неймовірних пам’яток та історій. Тут ви можете знайти новини, розповіді, а також враження про туристичні місця України. За винятком прекрасного Криму і чудових Карпат, для кожного з яких є свої окремі форуми. Тож, якщо ви прагнете отримати натхнення та максимально використати свій час в Україні, приєднуйтесь до нас зараз і подивіться, що може запропонувати наша спільнота на цьому дружньому форумі
Відповісти
Дарья1026
Повідомлень: 2
З нами з: 27 грудня 2016, 22:13

Поездка во Львов

Повідомлення Дарья1026 »

Здравствуйте! Подскажите как выгодней всего добраться до Львова с Киева?
Liza Shotko
Повідомлень: 1
З нами з: 17 січня 2017, 22:54

Re: Поездка во Львов

Повідомлення Liza Shotko »

Добрий вечір))
Мене цікавлять різноманітні статті про туристичні об'єкти. Обожнюю дізнатися щось цікаве з книг,ЗМІ, форумів про цікаві міста відпочинку, культурні центри.Мрію подорожувати світом, але розпочну з України,а саме зі Львова.Порадьте щодо вибору готелю та насамперед місць відвідувань))
Мария Васильева
Повідомлень: 2
З нами з: 07 лютого 2017, 14:42

Re: Поездка во Львов

Повідомлення Мария Васильева »

у Львові є шикарний міні готель , Польська Подушка
інтерєр суперовий , чисто і дуже комфортно
оформлення цікаве , увесь готель в подушках! якщо якась сподобається то вони продаються
вже чула багато хороших відгуків про це місце
фото з сайту
є номер для бронювання : 0938388551
vUsgj7mlWm8.jpg
vUsgj7mlWm8.jpg (56.92 Кіб) Переглянуто 6530 разів
InmUqT5AsT0.jpg
InmUqT5AsT0.jpg (48.19 Кіб) Переглянуто 6530 разів
Ferdsareck
Повідомлень: 4
З нами з: 06 лютого 2017, 20:47

Re: Поездка во Львов

Повідомлення Ferdsareck »

Кстати, расскажите, что в отеле по ценам? Собираюсь в концу марта во Львов. Нужно будет 3 ночи где-то переночевать.
h1496
Повідомлень: 2
З нами з: 21 лютого 2017, 23:52

Re: Поездка во Львов

Повідомлення h1496 »

мы вот для себя отель Леотель нашли. только приехали домой. впечатлений масса - и все хорошие :P номера от 680 грн вроде, но за такую цену условия просто бомба! парковка под охраной, номера чистые, теплые, большой балкон и еще много-много плюсов. вообще не сомневайтесь и бронируйте. не пожалеете :) :)
Аватар користувача
Resgaim
Повідомлень: 12
З нами з: 01 лютого 2017, 20:01

Re: Поездка во Львов

Повідомлення Resgaim »

тоже хотим в Леотель
Аватар користувача
ShadyLady80
Повідомлень: 2
З нами з: 16 травня 2017, 11:52

Re: Поездка во Львов

Повідомлення ShadyLady80 »

Мы тоже на поезде во Львов ехали. Быстро и комфортно. Выходные во Львове планировали заранее. Помогли осуществить все наши задумки девочки из Johnny Besand (Джонни Бисенд). Продумали абсолютно все: от проживания до развлечений и интересных экскурсий. Три дня были незабываемыми. А Джонни, отдельное спасибо)
Артемович
Повідомлень: 2
З нами з: 08 листопада 2017, 12:45

Re: Поездка во Львов

Повідомлення Артемович »

мы когда с семьей приезжаем во Львов всегда останавливаемся в уютном апартамент отели в центре Львова "Контрабас", но там лучше заранее бронировать номера, можно прям на их сайте contrabass.lviv.ua/ru/.
Анна Турист
Повідомлень: 1
З нами з: 08 листопада 2017, 15:34

Re: Поездка во Львов

Повідомлення Анна Турист »

А ми з хлопцем зупинялись у новому хостелі, що знаходиться прямо на площі Ринок 5. New Hostel Lviv. Дууууже класний персонал, чисто та близько до всіх туристичних пам'яток та ресторанів ))))) Ціна зовсім не велика, а ще й пообіцяли зробити знижку, коли приїдемо ще раз.
Thunder
Повідомлень: 5
З нами з: 13 грудня 2017, 10:56

Re: Поездка во Львов

Повідомлення Thunder »

Мы заказывали комнату возле площади Рынок. Удобно, что близко было. За парочку дней успели многое оббегать, дня 2-4 хватит чтобы посмотреть самое интересное во Львове.
semkoy
Повідомлень: 1
З нами з: 16 грудня 2017, 23:46

Re: Поездка во Львов

Повідомлення semkoy »

Ездили летом на экскурсию во Львов с takktour.com. Самая интересная экскурсия в моей жизни, безумно понравилось. Хоть я во Львове уже и была раз пять, всё равно открыла для себя много нового. Интересные факты и очень классный гид-эксурсовод.
Vest
Повідомлень: 3
З нами з: 26 листопада 2017, 20:46

Re: Поездка во Львов

Повідомлення Vest »

Мы только недавно вернулись со Львова, ну что я вам скажу - этот город точно стОит посетить!) Красиво, атмосферно, уютно и весело) Мы останавливались в отеле "Джем" в центре города jam-hotel.com.ua/lviv/ очень понравилось) и цены нормальные и обслуживание очень хорошее, однозначно вернемся)
vetalbon
Повідомлень: 1
З нами з: 21 грудня 2017, 22:15

Re: Поездка во Львов

Повідомлення vetalbon »

Не плохо, мне нравится
Thunder
Повідомлень: 5
З нами з: 13 грудня 2017, 10:56

Re: Поездка во Львов

Повідомлення Thunder »

Я в этом году поеду на несколько дней во Львов. Дождусь хорошей погоды и махну. С жильем теперь проблем нет - там брат живет. А девочки во Львове - красавицы
Аватар користувача
Alex007
Повідомлень: 35
З нами з: 01 лютого 2019, 22:01

Re: Поездка во Львов

Повідомлення Alex007 »

Выгодней всего будет на поезде или найти попутчиков на соответствующих сайтах и доехать с ними комфортно и быстро. Я бы выбрал второй вариант так как это быстрей, а по цене приблизительно одинаково выйдет. А если попутчики со Львова то ещё чего нибудь интересного про город расскажут и порекомендуют интересные места.
Jayliriaf
Повідомлень: 2
З нами з: 08 листопада 2018, 00:19

Re: Поездка во Львов

Повідомлення Jayliriaf »

Еще во Львове могу посоветовать хорошую гостиницу, где сам отдыхал. Цена у них, как по мне, вполне соответствует качеству. Посмотрите детальнее на https://vintagehotel.com.ua/ru/
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Туризм в Україні”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей