Экскурсия в Чернобыль

Вітаємо мандрівників! Цей корисний форум присвячений дослідженню України, - країни, що сповнена неймовірних пам’яток та історій. Тут ви можете знайти новини, розповіді, а також враження про туристичні місця України. За винятком прекрасного Криму і чудових Карпат, для кожного з яких є свої окремі форуми. Тож, якщо ви прагнете отримати натхнення та максимально використати свій час в Україні, приєднуйтесь до нас зараз і подивіться, що може запропонувати наша спільнота на цьому дружньому форумі
Відповісти
Арготур
Повідомлень: 1
З нами з: 27 січня 2016, 18:37

Экскурсия в Чернобыль

Повідомлення Арготур »

Предлагаем экстремальные туры в Чернобыль. Специальные тарифы от 750.00 гривен для граждан Украины. argotour.com.ua
Тур проводится в любой день под запрос даты, как для индивидуальных туристов так и для групп. Также экскурсия проводится на английском языке для иностранных туристов.
YuliaAviko
Повідомлень: 4
З нами з: 10 лютого 2016, 11:30
Контактна інформація:

Re: Экскурсия в Чернобыль

Повідомлення YuliaAviko »

какое максимальное количество человек может быть в группе?
slavik811
Повідомлень: 4
З нами з: 29 березня 2016, 21:51

Re: Экскурсия в Чернобыль

Повідомлення slavik811 »

как часто организовывают экскурсии?
Мариша1
Повідомлень: 8
З нами з: 14 червня 2016, 16:08
Звідки: Харьков

Re: Экскурсия в Чернобыль

Повідомлення Мариша1 »

Очень хочу побывать в Чернобыле и испытать эту завораживающую атмосферу отчужденности на себе) Как часто выезды?
Аватар користувача
Alex007
Повідомлень: 35
З нами з: 01 лютого 2019, 22:01

Re: Экскурсия в Чернобыль

Повідомлення Alex007 »

Чернобыль - это одно из тех мест которое я давно хочу посетить но всё откладываю и откладываю на потом. Очень хочется попасть в ту атмосферу 90-х которая там сохранилась пусть даже заброшенная и разрушенная. Побродить по тем местам как когда-то в детстве в игре сталкер. Собственными глазами увидеть последствия той ужасной катастрофы.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Туризм в Україні”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей