Отдых на Белосарайской косе или в Урзуфе

Вітаємо мандрівників! Цей корисний форум присвячений дослідженню України, - країни, що сповнена неймовірних пам’яток та історій. Тут ви можете знайти новини, розповіді, а також враження про туристичні місця України. За винятком прекрасного Криму і чудових Карпат, для кожного з яких є свої окремі форуми. Тож, якщо ви прагнете отримати натхнення та максимально використати свій час в Україні, приєднуйтесь до нас зараз і подивіться, що може запропонувати наша спільнота на цьому дружньому форумі
Відповісти
Елена_И
Повідомлень: 1
З нами з: 23 липня 2014, 22:43

Отдых на Белосарайской косе или в Урзуфе

Повідомлення Елена_И »

Здравствуйте! Не взирая на все проблемы в Донбассе, собираюсь поехать туда на отдых на пару недель и заодно навестить родственников. Родственники живут в Мариуполе и сказали, что у них в городе сейчас все спокойно. Выбираю между отдыхом на Белосарайской косе и Урзуфом. Описания navitour.com.ua/belosarajskaya-kosa/o-belosarajskoi-kose Белосарайской косы и navitour.com.ua/urzuf/ob-urzufe Урзуфа мне очень понравились, я там ни разу не была, но очень хочу побывать именно там. Подскажите, пожалуйста, куда лучше поехать из представленных вариантов и чем именно они отличаются друг от друга. Может кто то бывал в данных поселках и может объективно прокомментировать эти курорты. Спасибо заранее! Желаю всем хорошего отдыха и хорошего настроения!
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Туризм в Україні”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 74 гостей