Подвійні змагання відбулися!

Спортивний туризм стає дедалі популярнішим серед туристів, і цей розділ форуму є ідеальним місцем для участі у цьому чудовому захопленні. Тут спортсмени можуть знайти запрошення на змагання та бути в курсі останніх змагань, водночас дружньо спілкуючись один з одним. Тож не зволікайте – приєднуйтеся до обговорення спортивного туризму вже сьогодні
Відповісти
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Подвійні змагання відбулися!

Повідомлення Admin »

midrrpa662o.jpg
6 грудня 2014 року в приміщенні тренувального залу ГО “Енергія змін” (м. Хмельницький, вул. Курчатова, 6 (завод «НЕВА»)) відбулися подвійні змагання – відкриті змагання зі спортивного туризму «Енергія змін» та відкриті змагання з болдрінгу серед дітей «Відповідальність починається з мене».



Основною метою даного заходу є підвищення ролі фізичної культури та спорту для всебічного і гармонійного розвитку особи, зміцнення здоров'я, формування здорового способу життя, формуванню громадянської свідомості та патріотизму.
Участь у змаганннях по болдрінгу взяло 20 дітей. Дуже вдячна СК "Пульсар" за участь у змаганнях. Хочу сказати, що це вперше було організовано дитячі змагання з болдрінгу в нашому залі. Вражень багато, а саме цінніше - це досвід.
q4noa3jh_hk.jpg
Переможцями у своїх категоріях стали:
серед юнаків 2007 р.н. і мол.- Шишкін Захар (Нетішин, "Пульсар");
серед дівчат 2005-06 р.н. - Захарчук Софія (Хмельницький, "Енергія змін");
серед юнаків 2003-04 р.н.- Петровський Богдан, Кондратюк Ярослав (Нетішин, "Пульсар");
серед дівчат 2003-04 р.н.- Педько Катерина (Нетішин, "Пульсар");
серед юнаків 2001-02 р.н.- Слободян Дмитро (Хмельницький, "Енергія змін");
серед юнаків 1999-2000 р.н.- Петровський Ярослав (Нетішин, "Пульсар");
серед юнаків 1997-98 р.н. - Ситюк Валентин (Хмельницький, "Нон-Стоп") ;
серед дівчат 1997-98 р.н. -Анцут Анна (Хмельницький, "Нон-Стоп");
vyf6799i9bc.jpg
_ue9o6hadpu.jpg
Участі в змаганнях зі спортивного туризму взяло 7 команд із загальноосвітніх шкіл м. Хмельницького.
Вік учасників: 1998-2004 року народження.
Переможцями стали:
1 місце - команда ЗОШ № 29 "Штурм';
2 місце - команда ЗОШ № 9 "Нон-стоп";
3 місце - команда ЗОШ № 27.
Зал ожив, море дітей принесли в нього океан позитиву!

Також хочу висловити подяку інтернет-магазину "Рюкзак" за призи для дітей, а також усім, хто допомагав в організації та проведенні змагань.

Фотозвіт про змагання

Леся Гошовська
// Джерело
Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Відповісти

Повернутись до “Спортивний туризм”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей