Збірна Черкас перемогла у змаганнях із пішохідного туризму

Спортивний туризм стає дедалі популярнішим серед туристів, і цей розділ форуму є ідеальним місцем для участі у цьому чудовому захопленні. Тут спортсмени можуть знайти запрошення на змагання та бути в курсі останніх змагань, водночас дружньо спілкуючись один з одним. Тож не зволікайте – приєднуйтеся до обговорення спортивного туризму вже сьогодні
Відповісти
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Збірна Черкас перемогла у змаганнях із пішохідного туризму

Повідомлення Admin »

Збірна Черкас перемогла у змаганнях із пішохідного туризму. Їх приймав обласний центр. У фіналі зійшлися школярі із дев’яти регіонів. Із усіма подробицями Олег Кукса.



На фінал до Черкас з’їхалися переможці зональних змагань. Серед фаворитів – Черкаський обласний центр туризму, екскурсій і краєзнавства учнівської молоді.
Михайло Гоменюк, директор центру: «Наш центр займається туризмом та екскурсійною діяльністю, готує педагогічних працівників для роботи в дитячо-юнацькому туризмі».
За регламентом, змагання складаються із шести етапів. Різняться протяжністю та складністю траси. Учасники змагаються в командному заліку. Переможця визначають за сумою всіх етапів. Юні туристи кажуть: результат для них – не найважливіше. Головне тут – живе спілкування.
Дмитро, учасник змагань, м. Черкаси: «Я езжу на многие соревнования, участвую в походах. Появляется много друзей, единомышленников».
Інна, учасниця змагань, м. Сміла: «Я займаюся вже півроку, знайшла багато друзів, мені стало легше вчитися».
У підсумку перемогу у змаганнях виборює команда Черкас. На другому місці – школярі Умані, на третьому – Сміли.

// http://vikka.ua
Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Спортивний туризм”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей