Ноутбук

Мандрівникам, які шукають нові захоплюючі місця, чому б не подумати про подорож за межі України? Завдяки різноманітним культурам, неймовірним пейзажам і унікальним враженням кожен знайде щось для себе. Незалежно від того, чи хочете ви насолодитися відпочинком на пляжі, досліджувати гори чи відчути міське життя, ви знайдете все це та більше за межами України. Від жвавих міст до химерних сіл, активного відпочинку на природі до міських пам’яток – тут є пригоди на будь-який смак. Тож чому б не зробити цей рік роком, коли ви досліджуєте світ за межами України? Це точно буде незабутній досвід!
Відповісти
gale
Повідомлень: 5
З нами з: 06 квітня 2017, 23:45

Ноутбук

Повідомлення gale »

Берёте ли вы в долгие путешествия ноуты? Допустим вы уезжаете недели на 3 и вдруг будут какие проблемы на работе и понадобиться? Просто мы едем в июне и как раз решаем нужен он нам или нет. У нас дома стоит обычная персоналка. Но позволить ноут мы себе можем да и дааненько задумывались о его покупке. Присматриваемся к ноутбуку asus. Что думаете?
Аватар користувача
Tiranium
Повідомлень: 4
З нами з: 13 травня 2017, 22:43

Re: Ноутбук

Повідомлення Tiranium »

Не беру ноутбук, смысл его брать?
gramm
Повідомлень: 4
З нами з: 09 серпня 2017, 09:49

Re: Ноутбук

Повідомлення gramm »

Для таких случаев я себе айпад купила ipad. И поработать можно если что, да и в дороге есть чем заняться. Но если мне вдруг звонят коллеги, я их просто игнорю :D
Vitasik
Повідомлень: 9
З нами з: 07 вересня 2017, 15:02

Re: Ноутбук

Повідомлення Vitasik »

Я без него вообще никуда.
Alexsis
Повідомлень: 1
З нами з: 15 вересня 2017, 14:40

Re: Ноутбук

Повідомлення Alexsis »

Я купила себе планшет и про ноут в поездках вообще не думаю - это же так неудобно - он тяжелый и громоздкий по сравнению с планшетом.
Відповісти

Повернутись до “Туризм поза територією України”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Trendiction [бот] і 7 гостей