Приветствую всех форумчан. Хочу купить полис на выезд зарубеж в Юнисон Гарант. У кого-нибудь был с ними опыт?

Мандрівникам, які шукають нові захоплюючі місця, чому б не подумати про подорож за межі України? Завдяки різноманітним культурам, неймовірним пейзажам і унікальним враженням кожен знайде щось для себе. Незалежно від того, чи хочете ви насолодитися відпочинком на пляжі, досліджувати гори чи відчути міське життя, ви знайдете все це та більше за межами України. Від жвавих міст до химерних сіл, активного відпочинку на природі до міських пам’яток – тут є пригоди на будь-який смак. Тож чому б не зробити цей рік роком, коли ви досліджуєте світ за межами України? Це точно буде незабутній досвід!
Відповісти
Аватар користувача
cherlen2003
Повідомлень: 5
З нами з: 15 січня 2015, 17:04

Приветствую всех форумчан. Хочу купить полис на выезд зарубеж в Юнисон Гарант. У кого-нибудь был с ними опыт?

Повідомлення cherlen2003 »

Приветствую всех форумчан. Хочу купить полис на выезд зарубеж в Юнисон Гарант. У кого-нибудь был с ними опыт?
Аватар користувача
Elena_Kor
Повідомлень: 1
З нами з: 13 січня 2015, 21:36
Звідки: Житомир

Re: Приветствую всех форумчан. Хочу купить полис на выезд зарубеж в Юнисон Гарант. У кого-нибудь был с ними опыт?

Повідомлення Elena_Kor »

А что это за страховая? Почему именно там?
Аватар користувача
cherlen2003
Повідомлень: 5
З нами з: 15 січня 2015, 17:04

Re: Приветствую всех форумчан. Хочу купить полис на выезд зарубеж в Юнисон Гарант. У кого-нибудь был с ними опыт?

Повідомлення cherlen2003 »

Смотрели вот тут полисы ugic.com.ua/podorozhi/abroad/, цены ниже, чем на других сайтах.
Аватар користувача
cherlen2003
Повідомлень: 5
З нами з: 15 січня 2015, 17:04

Re: Приветствую всех форумчан. Хочу купить полис на выезд зарубеж в Юнисон Гарант. У кого-нибудь был с ними опыт?

Повідомлення cherlen2003 »

Смотрели у них полисы, цены ниже, чем на других сайтах.
Аватар користувача
nastya-solnce
Повідомлень: 1
З нами з: 16 січня 2015, 23:54
Звідки: Киев

Re: Приветствую всех форумчан. Хочу купить полис на выезд зарубеж в Юнисон Гарант. У кого-нибудь был с ними опыт?

Повідомлення nastya-solnce »

За туризм ничего не скажу, но у меня каско в Юнисоне, было ДТП - все оплатили, сервис приличный.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Туризм поза територією України”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [пошуковий робот] і 4 гостей