Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Тут ви знайдете обізнаних, досвідчених велосипедистів, які готові відповісти на ваші запитання та допомогти із вашими потребами в велосипеді. Незалежно від того, чи ви новачок, який шукає поради, чи досвідчений велосипедист, цей інформативний велосипедний форум є ідеальним місцем для обговорення, обміну велодосвідом та навчання. З широким розмаїттям тем, починаючи від обслуговування та ремонту велосипедів до гонок і підвищення кваліфікації. Тож приєднуйтесь до дружньої велосипедної спільноти вже сьогодні!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Аргентина. Неземна краса Анд. Втрата дрона (№139) | Двоколісні хроніки 2020

Повідомлення Admin »

Крутячи педалі по аргентинських Андах, я бачу немало красивих місць. Але заповідник Quebrada de las Conchas - це щось особливе, це просто неземний куточок Анд. Місце, яке справді здатне зачарувати, навіть якщо ви бачили вже півсвіту. Під час зйомки такої краси дуже легко піддатися надмірному захопленню і... втратити дрон через це.
Також в цьому відео я відкрию для себе місто Сальта, одне з найбільших на півночі Аргентини. Тут я кілька днів гостюю по Warmshowers у місцевого хлопця Мартіна.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Аргентина. Сель в горах, найекстремальніша ніч у житті (№140) | Двоколісні хроніки 2020

Повідомлення Admin »

Я карабкаюсь на головне плато аргентинських Анд (Альтіплано) . Для цього потрібно докрутити педалі до перевалу висотою 4170 м, що в провінції Хухуй. Це поки що найвищий перевал у моєму житті. Але в горах не все так просто. Стихія завадить мені це зробити. Натомість доведеться пережити, мабуть, найнебезпечніший момент і найекстремальнішу ніч в усіх моїх подорожах. Там, на висоті, селевий потік (сель) вночі знищить мій намет і змусить... одним словом, дивіться самі.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Аргентина. Мій найважчий перевал в Андах: друга спроба (№141) | Двоколісні хроніки 2020

Повідомлення Admin »

Я знову кручу педалі на найвищий в житті перевал, аби потрапити на високогірне плато Анд. Це друга спроба після того, як стихія вночі знищила мій намет і я повернувся униз. І, напевно, це найважчі 33 км за всю подорож по Південній Америці. На такій висоті і крутому підйомі я відчуваю нове для мене явище, гірську хворобу. Але грандіозні краєвиди гір заворожують, надихають і додають сил. Чи вдасться піднятися цього разу, дивіться в новій "двоколісній хроніці" з Аргентини.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Аргентина. Через Анди до кордону: сіль, каміння, спека і холод (№142) | Двоколісні хроніки 2020

Повідомлення Admin »

Вражаюча краса і захват впереміш з екстримом - такою виявилась остання частина мого маршруту по Аргентині. Пустельні краєвиди Анд, спекотні дні, холодні ночі, соляні пустелі, лами, одиноке село на краю світу... все це так не схоже на будь-що інше, що я бачив раніше. Перехід чилійського кордону теж виявився не без сюрпризів: мене змусили поїдати яблука і запідозрили в контрабанді велосипеда! А наостанок я познайомився з цікавим колегою мандрівником, з яким разом ночував в ангарі.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Чилі. Сам в пустелі Атакама (№143) | Двоколісні хроніки 2020

Повідомлення Admin »

Сувора краса, неземні краєвиди Анд, екстримальний клімат, неосяжніть простору - це Атакама, найсухіша пустеля Землі. І саме цим мене зустріла Чилі, нова країна мого маршруту по Південній Америці. Крутити педалі по Атакамі наодинці, самому - це особливе і нове для мене відчуття. Це неймовірний кайф з присмаком азарту і небезпеки. Це не схоже ні на що інше з усіх моїх подорожей.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Чилі. Сам в пустелі Атакама - продовження (№144) | Двоколісні хроніки 2020

Повідомлення Admin »

Ще один день велоподорожі по пустелі Атакама в Чилі. Знову неймовірна краса в поєднанні з хардкором: холод ночей, небезпека візиту пуми, гірська хвороба і підйом на найбільшу висоту у житті. Окремо приділяю увагу проблемі сміття під час подорожі у зв'язку з вашими коментарями. Також детально розповідаю про фільтр для води, яким завжди користуюсь в мандрах. А наостанок спускаюсь в пустельне містечко Сан-Педро-де-Атакама, відомий туристичний центр в цій пустелі.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Чилі. Зустріч з Русланом Веріним (+інтерв'ю) (№145) | Двоколісні хроніки 2020

Повідомлення Admin »

Одна з найкращих зустрічей в моїй подорожі! Відомий веломандрівник Руслан Верін подорожує по Південній Америці в той же час, що і я. В Чилі ми з ним перетинаємось майже випадково і проводимо разом кілька днів. Звісно, не без пригод: з туристичного міста Сан-Педро вирушаємо до наступного через пустелю Атакама, однак все йде не зовсім за планом...
В кінці відео ви знайдете Русланове інтерв'ю про його подорожі і велосипедну культуру загалом.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Чилі. Тварини-християни. Індіанське місто в каньйоні (№146) | Двоколісні хроніки 2020

Повідомлення Admin »

Мій останній відрізок велоподорожі по Чилі виявився не лише цікавим, а й доволі містичним: на шляху трапилилось дуже дивне кладовище з церквою, руїни індіанського міста і село на краю світу. І все це в неймовірній атмосфері безлюдності і суворої краси пустелі Атакама.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Повідомлення Admin »

Болівія. Латиноамериканські велосипедисти вивчають українську (№147) | Двоколісні хроніки 2020

Я докрутив педалі до Болівії і починаю знайомство з нею. Перші два дні проводжу разом з іншими мандрівниками в унікальному для Болівії "Будинку велосипедиста" в місті Уюні. В нашій веселій компанії кожен має свою унікальну історію і свій шлях, але об'єднує нас пристрасть до веломандрів і пізнання світу. Разом ми робимо цікаву мандрівку за місто до кладовища поїздів, найвідомішого туристичного об'єкта Уюні.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Повідомлення Admin »

Болівія. Карнавал в Оруро: шаленство краси (№148) | Двоколісні хроніки 2020

Карнавал в болівійському місті Оруро - це точно найгучніша подія, яку я пережив у своїй велоподорожі по Південній Америці. Два дні красивого шаленства танців, костюмів і музики зарядили мене неймовірною кількістю вражень, якими я поділюся з вами в цьому відео.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Повідомлення Admin »

Болівія. Ла-Пас - місто на вулкані (№149) | Двоколісні хроніки 2020

В цьому відео я розповідаю про свої кілька днів в болівійській "не зовсім столиці" Ла-Пас та її околицях. На велосипеді досліджувати це місто мені не сподобалось - для цього краще користуватися тутешньою канатною дорогою, яка є найдовшою у с віті. А ще в Ла-Пасі я відвідав неймовірно цікавий музей і став свідком важливого для болівійців обряду "Чалья".

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Повідомлення Admin »

Болівія. Зустріч з озером Тітікака. Зустріч з коронавірусом (№150) | Двоколісні хроніки 2020

Долаючи останні кілометри веломаршруту по Болівії, я потрапляю в Тіуанако (Tiwanaku), один з найважливіших історичних об'єктів Болівії, колиску індіанських цивілізацій Анд. Тут мені "щастить" поспілкуватися не лише з кам'яними богами, а й з місцевою поліцією. А наступного дня я докручую педалі до легендарного озера Тітікака і перуанського кордону. Там на мене чекає найнеочікуваніше і найменш бажане "відкриття" в цій подорожі.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Повідомлення Admin »

Перу. Привязанные свиньи и другие странности на берегах Титикаки (№151) Путешествие по Южной Америке

Наконец-то я докрутил педали до Перу, загадочной и мистической страны. По крайней мере такой она мне представлялась еще с детства. А как все будет на самом деле, начинаем исследовать с этого видео. Для начала: привязаные свиньи и овцы, 1400-летний некрополь, сбор киноа и ячменя, домашнее плетения канатов, храм фаллоса и язычески-католический карнавал... Бомбически-эмоциональная смесь новых впечатлений в новой стране.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Повідомлення Admin »

Перу. Плавучие острова Урос: почему мне не понравилось? (№152) | Путешествие по Южной Америке

Путешествуя на велосипеде вдоль берега легендарного озера Титикака, я несколько дней исследую город Пуно и его окрестности. Самой известной культурной достопримечательностью этих мест являются, пожалуй, плавучие острова племени Уру (Урос). Искусственный тростниковый остров, с такими же тростниковыми домиками и даже мебелью, наверное, не самое лучшее место для жизни... Но племя урос так не считают - они до сих пор живут на них, как и много веков до того. Правда, теперь уже с интернетом, электричеством и... неплохой прибылью от бешеного потока туристов, охотящихся за особой экзотикой. Это явление действительно уникальное не только в Перу, но и во всем мире. Что мне лично понравилось в экскурсии к уру и что нет - рассказываю в этом видео.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Повідомлення Admin »

Перу. Застрял на карантине с местными. Что едим, как развлекаемся? №153 Путешествие по Южной Америке

Начало эры коронавируса настигает меня в Перу и моё велопутешествие по Южной Америке вынужденно превращается в просто путешествие. Я использую последний шанс добраться до столицы, Лимы, где безуспешно пытаюсь купить билет на самолёт домой. Но в конце все оказывается не так плохо: я нахожу здесь новых друзей, перуанцев Рафаэля и Милену, в доме которых и начинается мой карантин.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Повідомлення Admin »

Перу. Как я бежал с Лимы от карантина и полиции (№154) | Путешествие по Южной Америке

Карантин, из-за которого я надолго застрял в Перу, продолжается. Но я не могу бесконечно сидеть в доме новых друзей (и тем более в отеле). Поэтому сажусь на велосипед и отправляюсь в поездку на несколько дней в малолюдные места высоко в Андах чтобы там отбыть свою "самоизоляцию". Однако покинуть Лиму и подняться в горы сквозь многочисленные полицейские блокпосты оказалось непросто. В конце концов с этого вышла моя самая большая "авантюра" за все путешествие по Южной Америке. Как примут меня Анды и что внезапно заставит вернуться назад - смотрите в этом видео.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Повідомлення Admin »

Перу. Освобождение с карантина, возвращение в Украину (№155) | Путешествие по Южной Америке

Это последнее видео из путешествия по Южной Америке! В разгар карантинного локдауна, после двухнедельного ожидания в доме Рафаэля и Милены в Лиме, я получаю неожиданную возможность вылететь спецрейсом в одну из европейских стран. Я упаковываю свой велосипед и с группой других украинцев, которые так же здесь застряли, нас эвакуируют из Перу. Но домой я попаду еще не скоро...

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Повідомлення Admin »

Начинаем новый сезон. Что произошло на хуторе Обирок в 2020-м? (№156) | Двухколесные хроники

Папа, мама и дитя начинают новый сезон "Двухколесных хроник" снова вместе! Впереди - Турция. Но прежде чем отправиться в путешествие, хотим вспомнить самые яркие моменты нашей жизни на хуторе Обирок в 2020 году. Кто женился, кто затеял ремонт дома, кто получил свой первый велосипед, кто проводил арт-выставки... Весело у нас на хуторе!

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Повідомлення Admin »

Поход в Карпаты и рафтинг на реке Стрый (№157) | Путешествие по Украине

В 2020 году наша семья совершила два замечательных путешествия по Украине, каждое из которых стало первым опытом четырехлетнего капитана Марка: сплав (рафтинг) по горной реке Стрый и трехдневный пеший поход по полонине Боржава в Карпатах. Сказочно красивые горы, неимоверные впечатления, познание нового, физическое испытание и даже разочарование - все было в этих путешествиях.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Re: Двоколісні Хроніки. Ровером з України до Австралії

Повідомлення Admin »

Начало карантинного путешествия и два дня в Измире | Путешествие по Турции на велосипедах (№158)

Наша велосемья стартует в первое "пандемическое" путешествие по Турции. Наконец снова: "папа, мама и дитя странствующую ведут жизнь"! Пакуем велосипеды и перелетаем из Львова, через Стамбул, в Измир, где планируем провести пару дней. Как встретит нас карантинная Турция? Сильно ли будут донимать новые ограничения? Какие особенности карантинной жизни Измира? И, конечно, неповторимая атмосфера древней Смирны с ее богатой историей.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Велофорум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [пошуковий робот] і 8 гостей