Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Ласкаво просимо на найкращий форум для мандрівників, які хочуть дослідити Українські Карпати та Закарпаття! Тут ви можете поділитися історіями та відгуками про свої враження від Карпат, отримати останні новини з туризму на Гуцульщині та дізнатися про найкращі туристичні місця в регіоні. Цей форум є ідеальним місцем для мандрівників, щоб обговорити та відкрити для себе неймовірні дива Карпат
Відповісти
velTo
Повідомлень: 1
З нами з: 15 березня 2016, 23:33

Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення velTo »

Добрий день всім,

якщо ви хочете відпочити з дітьми на природі, але не знаєте куди поїхати, запрошую вас почитати дану статтю. Даний сайт ще дуже молодий, але буде постійне оновлення статей тому в майбутньому буде що почитати.

Наперед дуже вдячний всім, хто прочитає.
Kristiflouer
Повідомлень: 1
З нами з: 15 квітня 2016, 19:04

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення Kristiflouer »

Я бы хотела рассказать о своем опыте отдыха с детьми в Карпатах. У нас с мужем 6тилетний сын, и в том году на рождество мы решили сделать ему подарок и отвезти к горам на отдых. Выбрали отель "Большая Медведица" (hoteldragobrat.com), который в Драгобрате на Закарпатье. И не прогадали!!! Нам понравилось всё!!! Муж вместе с сыном и инструктором осваивали горные склоны, а я (не особый приверженец активного спорта) готова была не вылазить из сауны.
Огромным плюсом считаю питание, которое кстати входит в стоимость номера. В нашем всегда было чисто и прибрано. Периодично менялось и постельное белье. При поиске отеля мы обращали внимание еще на те, которые дают скидку на размещение детей до 10-14 лет, и в Белой медведице мы ёё получили (50% кстати).
В общем и сын и муж остались очень довольны этим отдыхом, а мелкий теперь любит лыжи)))
Аватар користувача
zahidkurort
Повідомлень: 3
З нами з: 26 червня 2017, 16:43
Контактна інформація:

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення zahidkurort »

Хотілось прочитати статтю, та чомусь сайт недоступний (
morereg
Повідомлень: 5
З нами з: 15 червня 2018, 13:17

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення morereg »

У меня тоже сайт не открывается (((
Аватар користувача
alinaoksi
Повідомлень: 86
З нами з: 14 червня 2016, 18:41

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення alinaoksi »

В горы наиболее лучший вариант, дикарем
Windy Weather
Повідомлень: 1
З нами з: 15 серпня 2018, 12:07

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення Windy Weather »

Отдохнули в Карпатах с ребенком две недели назад. Остановились в садибі "Завітай". Очень понравилось, хорошие условия, хороший хозяин.

Очень часто шли дожди, но это не помешало нам с ребенком получить массу удовольствий от прогулок по Яремче и экскурсий. Даже восхождение на Говерлу совершили :).

Подробный видеоотчет здесь:

youtube.com/watch?v=e9w2xDfMm0Y

youtube.com/watch?v=V0bhKKz2KC4

youtube.com/watch?v=T4IyqVu3C4c

youtube.com/watch?v=HRQMsH8wjH4

youtube.com/watch?v=fil0d-ZT5RU

youtube.com/watch?v=0lnbwis3qOA

youtube.com/watch?v=w_EGtNqtXds

youtube.com/watch?v=jjBCdjLxLBY

youtube.com/watch?v=-pK_ubBFplw

youtube.com/watch?v=Qat0D3y6wr0
sasha_iv21
Повідомлень: 1
З нами з: 26 серпня 2018, 12:30
Звідки: Киев

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення sasha_iv21 »

Добрий день.
А ми з дружиною хочемо на зиму в Карпати :) Літом також гарно, але все ж таки не так як зимою)
Аватар користувача
Vovald
Повідомлень: 4
З нами з: 06 вересня 2018, 12:57

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення Vovald »

сайт недоступний
SolomiaRudina
Повідомлень: 5
З нами з: 22 травня 2019, 15:04

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення SolomiaRudina »

стаття не відкривається, жаль. Я недавно також хотіла з дітками та чоловіком поїхати, але так важко вибрати куди саме. Я подумала спочатку взагалі на Шацькі озера можливо, але думаю ні, нехай діти побачать природу, повітрям подихиають. Наткнулась на еко курорт https://izki.ua/ мені сподобався, наче відгуки хороші. Може хтось був там ?
Аватар користувача
alinaoksi
Повідомлень: 86
З нами з: 14 червня 2016, 18:41

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення alinaoksi »

Нет не была, а вы рекомендуете?
Аватар користувача
alinaoksi
Повідомлень: 86
З нами з: 14 червня 2016, 18:41

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення alinaoksi »

так и никто мне ответил. мы с семьёй спланировать решили своим ходом поездку следующей весной или в начале лета. Возможно и сестра моя поедет с ребеночком, два годика ему. С детской прогулочной коляской quatro или на руках будет носить его, пока не знает. Намечается что-то, как время покажет и обстоятельства)
oksanat
Повідомлень: 5
З нами з: 26 вересня 2019, 16:59

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення oksanat »

В Карпатах отдых как летом, так и зимой отличный. Мы тоже всегда семьей ездим отдыхать, только предпочитаем все таки заказывать недельные туры от сети Отдых 365 . Много всегда разных предложений, да и заранее бронировать, скидку делают. Нравится останавливаться в отеле «Трускавец 365» https://tur365.com.ua/ru/tours/nedelnyj ... zakarpate/ Дети до пяти лет бесплатно отдыхают, экскурсии очень насыщенные, особенно пешие походы по горным вершинам. Красота, горный воздух.
Sodanand
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2022, 13:27

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення Sodanand »

Можна й на курорт якійсь поїхати - Трускавець або Моршин - Там у будь-який сезон добрий відпочинок.
andriy199107
Повідомлень: 1
З нами з: 21 липня 2023, 15:56

Re: Відпочинок на Прикарпатті з дітьми

Повідомлення andriy199107 »

Хочу поїхати пофоткати рисів. Скажіть будь ласка чи ще хтось бачив цих рисів - https://myukraine.in.ua/2021/01/04/foto ... ysiv-foto/ в Карпатах?
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Туризм у Карпатах”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей