Моршин прекрасное место для отдыха и лечения

Ласкаво просимо на найкращий форум для мандрівників, які хочуть дослідити Українські Карпати та Закарпаття! Тут ви можете поділитися історіями та відгуками про свої враження від Карпат, отримати останні новини з туризму на Гуцульщині та дізнатися про найкращі туристичні місця в регіоні. Цей форум є ідеальним місцем для мандрівників, щоб обговорити та відкрити для себе неймовірні дива Карпат
Відповісти
Mark33
Повідомлень: 1
З нами з: 22 квітня 2015, 23:47

Моршин прекрасное место для отдыха и лечения

Повідомлення Mark33 »

Я хорошо отдохнул , провел время подлечился в Моршине , моршин лечение долголетие))
taisiya
Повідомлень: 5
З нами з: 13 квітня 2015, 19:45

Re: Моршин прекрасное место для отдыха и лечения

Повідомлення taisiya »

а как на счет финансовой стороны, очень дорого получается??
inessa
Повідомлень: 5
З нами з: 06 серпня 2015, 13:58

Re: Моршин прекрасное место для отдыха и лечения

Повідомлення inessa »

Добрый вечер!подскажите пожалуйста, где можно заказать экскурсию на гору Говерла с города Моршин и сколько это приблизительно будет стоить??
Rasta
Повідомлень: 78
З нами з: 17 серпня 2015, 16:33

Re: Моршин прекрасное место для отдыха и лечения

Повідомлення Rasta »

taisiya писав:а как на счет финансовой стороны, очень дорого получается??
да.. увы(
Liliyana
Повідомлень: 5
З нами з: 25 серпня 2015, 11:26

Re: Моршин прекрасное место для отдыха и лечения

Повідомлення Liliyana »

А скільки це дорого? Моршин так вважається дешевим курортом. Я ще пару років тому за 5 днів з харчуванням і лікуванням заплатила 2500 грн. Як на мене це нормально. Але після того як побувала в Трускавці в Моршин вже не хочеться. Інфраструктура там ніяка. Може для старших людей і нормально, але для осіб до 30 краще їхати в Трускавець. Ми з чоловіком, до речі, їздили в Трускавець просто на романтичні вихідні. Дуже класний варіант. Я замовила йому подарунок СПА-догляд для чоловіків san-victor.com.ua/services/35-spa-pakety. Він спочатку пручався бо "мужики не ходять в СПА" але потім зрозуміло, що це за чудо. Навіть не знаю чи в Моршині чули про СПА. Але звісно, кожному своє.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Туризм у Карпатах”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Moz [SEO бот] і 8 гостей