Подорожуй Першим! Трускавець та Дрогобич

Ласкаво просимо на найкращий форум для мандрівників, які хочуть дослідити Українські Карпати та Закарпаття! Тут ви можете поділитися історіями та відгуками про свої враження від Карпат, отримати останні новини з туризму на Гуцульщині та дізнатися про найкращі туристичні місця в регіоні. Цей форум є ідеальним місцем для мандрівників, щоб обговорити та відкрити для себе неймовірні дива Карпат
Відповісти
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7562
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон
Контактна інформація:

Подорожуй Першим! Трускавець та Дрогобич

Повідомлення Admin »

Після тривалих відвідин культурного осередку – міста Лева – ведучі тревел-шоу "Подорожуй Першим" вирушили досліджувати принади навколишніх поселень. Як і очікувалось, Львівщина порадувала безліччю визначних пам’яток і привітним прийомом місцевих жителів.

Трійка мандрівників – Володимир Горянський, Алла Тулинська та Геннадій Попенко – зокрема, побували у Трускавці та Дрогобичі. Там вони порелаксували на відомому курорті, помилувалися краєвидами Прикарпаття, побачили унікальну дерев'яну церкву XV століття і навіть побували у ролі... солеварів.

Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
kacherdarina
Повідомлень: 1
З нами з: 27 серпня 2018, 16:58

Re: Подорожуй Першим! Трускавець та Дрогобич

Повідомлення kacherdarina »

Фантастический город Трускавец!) Отдыхали всей семьей. Это было прекрасно! Жили в Лесной песни lisova-pisnia.ua. Уютно и комфортно! Очень хорошее курортное местечко! Куча эмоций - было очень красиво!)
igorpalkoo
Повідомлень: 4
З нами з: 30 серпня 2018, 12:24
Контактна інформація:

Re: Подорожуй Першим! Трускавець та Дрогобич

Повідомлення igorpalkoo »

Кажете, що "Лісова пісня" гарний готель?) Дякую! Послухаю Вас. Бо от довгий час обираю і не знаю, що обрати))
igorpalkoo
Повідомлень: 4
З нами з: 30 серпня 2018, 12:24
Контактна інформація:

Re: Подорожуй Першим! Трускавець та Дрогобич

Повідомлення igorpalkoo »

Кажете "Лісова пісня"?) А я от голову ламаю. Так багато там готелей) І які переваги вашого готелю?!)
Аватар користувача
Vovald
Повідомлень: 4
З нами з: 06 вересня 2018, 12:57

Re: Подорожуй Першим! Трускавець та Дрогобич

Повідомлення Vovald »

Також відпочивав в Трускавці декілька разів, із хороших можу відмітити - Лісову пісню, Весну і звичайно Шахтар.
gnatykromchyk
Повідомлень: 1
З нами з: 10 вересня 2018, 12:05
Контактна інформація:

Re: Подорожуй Першим! Трускавець та Дрогобич

Повідомлення gnatykromchyk »

Здравствуйте. Хочу подлечиться. Расскажите подробнее об оздоровлении в Трускавце!
А где именно проводили лечение? санаторий можете посоветовать? Какой будет лучше? не могу определиться.
amaksimova
Повідомлень: 11
З нами з: 04 лютого 2018, 16:12

Re: Подорожуй Першим! Трускавець та Дрогобич

Повідомлення amaksimova »

Вот я знаю тур фирму vtruskavec.com, они специализируются именно на отдыхе в Трускавце. Ну по ценах у них приемлимо, я видела и дороже. На том же букинге Риксос дороже.
Аватар користувача
alinaoksi
Повідомлень: 86
З нами з: 14 червня 2016, 18:41

Re: Подорожуй Першим! Трускавець та Дрогобич

Повідомлення alinaoksi »

Це не здивувало, що пишите
oksanat
Повідомлень: 5
З нами з: 26 вересня 2019, 16:59

Re: Подорожуй Першим! Трускавець та Дрогобич

Повідомлення oksanat »

Что касается отдыха в Карпатах, то что нужно для восстановления своего здоровья и психологического состояния, ни что так не дает разгрузку организму, как покорение горных вершин и горный воздух. Мы на семью берем недельные туры в «Трускавец 365» от сети Отдых 365 https://tur365.com.ua/ru/tours/nedelnyj ... zakarpate/ Очень полноценный и комфортабельный отдых, при этом очень бюджетно. Есть возможность бронирования заранее со скидкой 30% и постоянным клиентам еще дополнительный бонус, при этом дети до пяти лет отдыхают бесплатно. Очень довольны сервисом .
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Туризм у Карпатах”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей